Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Sportovní kočárek do alespoň 2-3 let - město, dovolená, do 4000 Kč. Který byste mi doporučila?

Zodpovězené
KočárkyVýběr kočárkuBatole (1-3 roky)
3. únor 2020

Dobrý den,

sháním kočárek pro 1 rok starou dceru a ráda bych, aby vydržel do těch 2 - 3 let, něco jen do města a na dovolenou. Priorita je úplný leh a polohování nohou, madla a velká stříška. Ráda bych se vešla do 4 000 Kč. Koukala jsem na Lionela, ale pro mě je dost vysoký a rodičovské madlo nelze polohovat.

Moc děkuji.

Ahoj!

Máš pravdu, že kočárky značky Lionelo mají spíše vyšší rukojeti - a také tím, že jsou levnější, tak polohování rodičovského madla nenabízejí. Mooožno zvážit takový Lionelem Bell, ten má rukojeť ve výšce 105 cm - mohla by vyhovovat také těm ne nejvyšším - ale ideální vyzkoušet.

Kromě toho bych se podívala i na nový Kinderkraft Grande 2020 - s výškou rukojeti 100 cm by ti měl sednout, i když je nenastavitelná. Z ještě menších, jednodušších a skladnějších i takový Kinderkraft Indy stojí za zvážení, pokud fakt potřebuješ jen něco nenáročného a městského.

Ještě zmíním Baby Design Coco, Hauck Rapid 4S, Espiro Nano... a někde jsou akční nabídky i na Gesslein S8 Buggy (doprodej https://www.eshopbaby.cz/gesslein-kocarek-s8-20...). V této cenové kategorii každopádně nečekej nastavitelnou rukojeť.