Sportovní kočárek. Máte tip?

syslik91
23. dub 2020

Hledám sportovní kočárek. Malá má 6 měsíců, ale nesedí. Chci aby byl úplně do lehu, prodloužená stříška, mam 165 cm, tak aby bylo pohodlné madlo, případně polohovací a kdyby byla i otočná sedačka, bylo by to super. Nějaký, co mu nechrastí kolečka, kolečka spíše nenafukovací. Pohodlný pro miminko. Aby polohování šlo i s mimčem bez probuzení a složil se jednou rukou a vešel se do maleho kufru auta

paolasan
23. dub 2020

Dobrý den, měla jsem Peg perego book a byl perfektní. Do lehu, nastavitelné nožičky, zada madlo velký koš skládání na placato a jednou rukou skvělé ovládání prodloužená stříška kolečka bez nafukování ale měkká. za mě nejlepší kočárek 🙂

ninolleta
23. dub 2020

Peg perego jsem měla taky a to dokonce ve dvou verzích, tříkolové i čtyřkolové, pravda, podvozky dobrý, bohužel sportovní nástavba není moc velká a moje roční dcera skoro už škrtala hlavou o stříšku, z tohoto důvodu bych asi spíš nedoporučila. Nepíšete jaký máte rozpočet a jak moc by měl být kočárek do terénu. Všechny vaše požadavky nevím, jestli dokáže nějaký kočárek splnit, ale doporučit bych mohla Cybex priam, Joie versatrax, Gesslein f4, Gesslein indy, Babystyle oyster 3, Mamas and papas ocarro, Zopa move... Ať vyberete jakýkoli, určitě by to chtělo vidět ho naživo a ideálně do něj dítě i posadit...

simona_33
24. dub 2020

@syslik91 tak obecně pokud chce sporťák a skládat do malého auta, tak bych nebrala nic co jde otacet a bude to mnohem "kompaktnější".

martiniquest
24. dub 2020

Mam predvybrany Nuna Tavo a Joie Mytrax flex. Oba splnuji pozadavky krom otocneho sezeni - to je podle me celkem zbytecna vec. Otocne kocarky maji mensi liznou plochu,takze nevydrzi do konce kocarkoveho obdobi