Jaký sportovní kočárek? Prostorný, 4 kola, do terénu

Ahoj, prosím o Vaše zkušenosti. Hledám sportovní kočárek, který by byl dostatečně prostorný a pro mimi pohodlný, měl čtyři kola (tříkolku nechci), byl i do terénu, protože mám mimi, které ještě nesedí, tak aby se dal úplně položit, aby v lehu nepodfukovala bouda a taky aby měl možnost buď přehození rukojeti nebo otočení sedačky. Nevím, jestli nejsem moc náročná 🙂. Za všechny názory budu moc vděčná. Díky.
evcounek
17. srp 2013
My mame V-cross a jsme moc spokojeni. Je to 4kolka a Luky v ni byl moc spokojeny. Kocarek byl kupovany jako trojkombinace. Letos v listopadu bude kocarek opet vyuzit 😃
Je to polska vyroba, ale my byli spokojeni jak s hlubokou korbou tak se sportakem.
terinda
17. srp 2013
Další dobrý polák je Dorjan Danny Sport.
prajzula
17. srp 2013
Inglesina Magnum 🙂
japona
17. srp 2013
Hartan Racer GT. Čtyřkolka, je terénní, odpružená, nemá nafukovací kola, takže sr nedá píchnout. Sedačka jde do úplného lehu, dá se otočit po/proti směru jízdy. Bouda je velká, dá se přetáhnout až dopředu; v letní variantě lze sundat zadní část, takže se dítě neupeče.
diniki
17. srp 2013
Hezky popsala výběr kočárku jedna maminka:
http://hananadovolene.blogspot.cz/2013/06/vyber...
elana
17. srp 2013
Hartan Topline X, to je pravý čtyřkolový kočárek a výhody obecně Hartanů popsala @japona. Já mám Topline S, taky splňuje vše, co chceš, akorát má přední kolečka menší-otočná. Oni se liší jen podvozkem, sedačka je vždy stejná. Sedačka jde posadit po nebo proti směrně u všech, to je samozřejmost, přehazovací rukojeť jako takovou mají tuším jen ty Topliny.
michelle1
20. srp 2013
Já měla Firkon Verano, nafukovací velká kola, do terénu super 🙂 Mrkni ke mě do inzerátu.
rosesarah
20. srp 2013
Super je Quatro Rally s přehazovací rukojetí
mircisek
20. srp 2013
Patron Bohemia Apollon Allux. Máme ho už pro třetí dítě, nevybledlý, projeli jsme hodně velký terény a kluci byli velicí.

Začni psát odpověď...

Odešli