• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaký sportovní kočárek? Prostorný, 4 kola, do terénu

20. srpna 2013 
Ahoj, prosím o Vaše zkušenosti. Hledám sportovní kočárek, který by byl dostatečně prostorný a pro mimi pohodlný, měl čtyři kola (tříkolku nechci), byl i do terénu, protože mám mimi, které ještě nesedí, tak aby se dal úplně položit, aby v lehu nepodfukovala bouda a taky aby měl možnost buď přehození rukojeti nebo otočení sedačky. Nevím, jestli nejsem moc náročná :slight_smile:. Za všechny názory budu moc vděčná. Díky.
17. srp 2013 v 15:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
My mame V-cross a jsme moc spokojeni. Je to 4kolka a Luky v ni byl moc spokojeny. Kocarek byl kupovany jako trojkombinace. Letos v listopadu bude kocarek opet vyuzit :grinning:
Je to polska vyroba, ale my byli spokojeni jak s hlubokou korbou tak se sportakem.
17. srp 2013 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Další dobrý polák je Dorjan Danny Sport.
17. srp 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inglesina Magnum :slight_smile:
17. srp 2013 ve 21:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hartan Racer GT. Čtyřkolka, je terénní, odpružená, nemá nafukovací kola, takže sr nedá píchnout. Sedačka jde do úplného lehu, dá se otočit po/proti směru jízdy. Bouda je velká, dá se přetáhnout až dopředu; v letní variantě lze sundat zadní část, takže se dítě neupeče.
17. srp 2013 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hezky popsala výběr kočárku jedna maminka:
http://hananadovolene.blogspot.cz/2013/06/vyber-kocarku.html
17. srp 2013 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hartan Topline X, to je pravý čtyřkolový kočárek a výhody obecně Hartanů popsala @japona. Já mám Topline S, taky splňuje vše, co chceš, akorát má přední kolečka menší-otočná. Oni se liší jen podvozkem, sedačka je vždy stejná. Sedačka jde posadit po nebo proti směrně u všech, to je samozřejmost, přehazovací rukojeť jako takovou mají tuším jen ty Topliny.
17. srp 2013 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla Firkon Verano, nafukovací velká kola, do terénu super :slight_smile: Mrkni ke mě do inzerátu.
20. srp 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super je Quatro Rally s přehazovací rukojetí
20. srp 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Patron Bohemia Apollon Allux. Máme ho už pro třetí dítě, nevybledlý, projeli jsme hodně velký terény a kluci byli velicí.
20. srp 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek