Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jaký sportovní kočárek? Prostorný, 4 kola, do terénu

petrasd
17. srp 2013

Ahoj, prosím o Vaše zkušenosti. Hledám sportovní kočárek, který by byl dostatečně prostorný a pro mimi pohodlný, měl čtyři kola (tříkolku nechci), byl i do terénu, protože mám mimi, které ještě nesedí, tak aby se dal úplně položit, aby v lehu nepodfukovala bouda a taky aby měl možnost buď přehození rukojeti nebo otočení sedačky. Nevím, jestli nejsem moc náročná 🙂. Za všechny názory budu moc vděčná. Díky.

evcounek
17. srp 2013

My mame V-cross a jsme moc spokojeni. Je to 4kolka a Luky v ni byl moc spokojeny. Kocarek byl kupovany jako trojkombinace. Letos v listopadu bude kocarek opet vyuzit 😀
Je to polska vyroba, ale my byli spokojeni jak s hlubokou korbou tak se sportakem.

terinda
17. srp 2013

Další dobrý polák je Dorjan Danny Sport.

prajzula
17. srp 2013

Inglesina Magnum 🙂

japona
17. srp 2013

Hartan Racer GT. Čtyřkolka, je terénní, odpružená, nemá nafukovací kola, takže sr nedá píchnout. Sedačka jde do úplného lehu, dá se otočit po/proti směru jízdy. Bouda je velká, dá se přetáhnout až dopředu; v letní variantě lze sundat zadní část, takže se dítě neupeče.

diniki
17. srp 2013

Hezky popsala výběr kočárku jedna maminka:
http://hananadovolene.blogspot.cz/2013/06/vyber...

elana
17. srp 2013

Hartan Topline X, to je pravý čtyřkolový kočárek a výhody obecně Hartanů popsala @japona. Já mám Topline S, taky splňuje vše, co chceš, akorát má přední kolečka menší-otočná. Oni se liší jen podvozkem, sedačka je vždy stejná. Sedačka jde posadit po nebo proti směrně u všech, to je samozřejmost, přehazovací rukojeť jako takovou mají tuším jen ty Topliny.

michelle1
20. srp 2013

Já měla Firkon Verano, nafukovací velká kola, do terénu super 🙂 Mrkni ke mě do inzerátu.

rosesarah
20. srp 2013

Super je Quatro Rally s přehazovací rukojetí

mircisek
20. srp 2013

Patron Bohemia Apollon Allux. Máme ho už pro třetí dítě, nevybledlý, projeli jsme hodně velký terény a kluci byli velicí.

Sem začni psát odpověď...

Odešli