Sportovní kočárek, otočný, polohování do lehu a cena do 7 tisíc Kč. Je takový na trhu?

Zodpovězené
6. bře 2019

Dobrý den,

prosím o radu, chtěla bych koupit kočárek pro 6ti měsíční mimčo. Mezi moje požadavky patří, aby se dal vozit oběma směry a šel do lehu, zároveň také aby nebyl moc drahý, pokud možno kolem 7tisíc Kč. Je nějaký takový?

Děkuji mockrát!

Ahoj!

V této částce za nový sportovní kočárek budeš určitě muset počítat s nějakými nevýhodami - například vyšší vahou kočárku nebo ne zcela top designem, nemluvě o minimálním výběru.

Do 7000 Kč a s otočným, do lehu sklopným sedadlem bych doporučila podívat se na robustnější Bebetto Nico.

Bebetto Nico

Na trhu je v této ceně a kategorii i městský EasyGo Optimo. Korýtkové Cybex Balios M se dá sehnat okolo 7500 Kč.

EasyGo Optimo

Cybex Balios M

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.