Poraďte mi sportovní kočárek pro mimi od 6 měsíců

sabor
2. kvě 2012

Prosím, poraďte mi nějaký dobry sportovní kočárek. Tak od 6 + měsíční miminko. operka aby šla co nejvíc do lehu a nejlíp aby šel pro i proti směru.
Děkuji

elana
3. kvě 2012

@sabor záleží na tom, kolik do něj chceš vrazit...to je hodně podstatný. Já mám Hartana (konkrétně Topline S, ale podvozků mají hodně), jde do lehu a sedačka jde po i proti směru (navíc má přehazovací rukojeť, takže když svítí sluníčko do kočáru, dá se to na kousek cesty přehodit).

sabor
autor
3. kvě 2012

@elana do těch 10tisíc

elana
4. kvě 2012

@sabor hm, tak to je tenhle dražší...leda zkusit bazar. Myslím že po i proti směru jdou Dorjany, jak je to ale s opěrkou na záda, nevím.

morgan
4. kvě 2012

@elana a chceš sporťák nebo i třeba golfky? Taky hledám a uvažuju o Quinny zapp Xtra, je otočný pro i proti směru, prý je od narození, cena cca 6000 a navíc je krásný 🙂
Na prvního jsem měla Chicco multiway a byla jsem spokojená, sedačka nebyla sice 100% do lehu, ale témeř skoro jo.. 🙂

elana
4. kvě 2012

@morgan já nehledám nic (se sporťákem co mám jsem spokojená a po golfkách zatím nekoukám), Tvoje odpověď se bude jistě hodit @sabor 😉

morgan
5. kvě 2012

@elana haha, promiň, to jsem se překlikla 😀 😉

marci81
5. kvě 2012

ahoj, já jsem to teď hodně řešila a nakonec jsem vybrala x-landera xa, koupila jsem kolekci 2011, dá se teď sehnat za dobré peníze - sportovní kočárek +taška+deka za cca 7600,-- koupila jsem k tomu i držák na pití z letošní kolekce, má tu výhodu, že ho na kočáru můžeš mít zároveň i s taškou a originál pláštěnku, která byla na těch stránkách v akci a pořád to bylo pod deset. Akorát k tomu už není k sehnání slunečník v té samé barvě, takže si buď kuopíš neoriginální anebo žádný, já zrovna včera byla v prodejně a přišla na to, že vlastně ani žádný nepotřebuju, protože je tam dost dobrá sluneční stříška, která se dá dost stáhnout po rozenutí zipsu na sříšce, což jsem vůbec nevěděla, tak asi nebudu kupovat žádný, ještě uvidím jak moc na malou bude svítit. 🙂

sabor
autor
9. kvě 2012

děkuji za info. tak já bych byla radši za sporťák. je přece jen pevnější a vydrží toho určitě víc než sportovní kolfky.
O X-landeru taky uvažuji. Nevíš jestli vyrábí i s přehazovací rukojetí a nebo po i proti směru?

barus25
12. kvě 2012

@sabor máme taky x-lander 2011 tam přetahovací rukojeť není, ale prý u nové kolekce 2012 už je

kachen
13. kvě 2012

My mame Mamas&Papas Sola. Jde do lehu, otocna sedacka po a proti smeru, lehky, navic dobre vypada. Ale neni teda do kdovijakyho terenu.