Sportovní kočárek po hluboké korbě, do úplného lehu, prostorný, skladný a odpružený i do lesa. Jaký?

Zodpovězené
14. únor 2020

Ahoj,

synovi je nyní 4,5 měsíce, hluboký kočárek mu je skoro malý, tak se začínám poohlížet po sportovním. Máme sice dvojkombinaci Tutek Grander, ale není moc skladný a sportovní verze nejde položit do úplného lehu.
Potřebovala bych tedy poradit jakoukoliv značku a typ sportovního kočárku, který bude mít polohování do úplného lehu, nánožník polohovatelný, prostorný a pohodlný, bezpečný - takže bezpečnostní pásy. Jezdíme i v lese, tak asi velká gumová nebo pěnová kolečka, dobré pérování, nasazování po i proti směru jízdy, polohovatelnou rukojeť, funkční brzdu a často jezdíme autem, tak i co nejvíce skladný ideálně jednou rukou. Více mne asi nenapadá.

Dekuji za rady 🙂.

Ahoj!

Velmi zde bojuji s kontrastem dvou věcí, a to - chtěla bys otočný kočárek, pohodlnou sedačku, vhodnost i do lesa (takže poměrně těžký terén) a k tomu co nejvíce skladný, ideálně jednoručně. Jako, dá se to v nějaké formě, ale nebude to úplně nejmenší kočárek, a už vůbec ne nejlevnější.

Já osobně jsem hned myslela na Baby Jogger City Premier nebo City Versa GT (třeba i z bazaru) - ležení je korýtkové, ale polohování tam je kompletní a děti v těchto modelech rádi a pohodlně spinkají. Plus je tam spousta prostoru, což se o mnoha otočných sportovních kočárcích nedá říct. Celkově by to byla moje první volba.

Baby Jogger City Premier

Baby Jogger City Versa GT

Britax Go Big mi zase přijde vhodný ve všem kromě skladnosti/váhy - nejedná se o malý kočárek.

Britax Go Big

A podívala bych se i na Easywalker Mosey+.

Easywalker Mosey+

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.