Sportovní kočárek pro drobnou maminku. Vlaco Snap Sport, Britax B-Motion Plus, nebo jiný?

Zodpovězené
26. dub 2021

Dobrý den,

ráda si nechám poradit s výběrem sportovního kočárku pro drobnou maminku (154 cm, 48 kg).

Požadavky jsou: zvládnutí terénu - nafukovací kola, příznivá cena (do 10 000), polohování do lehu + polohování nožiček.

Zaujal mě Valco Snap Sport, nicméně rukojeť je vysoko. Verze trend má sice polohovatelnou rukojeť, ale nejmenší velikost se mi zdá i tak dost vysoko a celkově mi přijde kočárek vyšší. Dále jsem se dívala na Britax B motion Plus, ten se mi zdá nižší a i rukojeť se zdá lépe polohovatelná.

Který by byl vhodnější pro "drobka" jako jsem já? Případně napadá Vás jiný typ?

Děkuji

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Kočárek Valco bych Vám nedoporučila, při Vaší výšce by Vám skutečně mohl připadat vysoký a tím pádem celková manipulace s ním náročnější. Britax je rozhodně lepší volba. Ta polohovatelnost rukojeti je pro Vás perfektní a navíc ani tak není Britax nijak velký kočárek, takže pro Vás myslím ideální. Navíc ve variantě plus získáte všechny Vaše uvedené požadavky v jednom. 😇

Ještě bych Vám doporučila kouknout se na kočárky Petite&Mars Street+ Air, Riko Nuno, Joie Litetrax 4, Cavoe Axo či Moon Resea Sport - všechny tyto kočárky nejsou žádnými velkými "tanky" a mají polohovatelnou rukojeť tak, že i pro Vás jako maminku nižšího vzrůstu bude jízda přijemná. 😉

Nakonec bych ještě uvedla bazarový kočárek Bugaboo - nový je sice mimo Váš finanční limit, ale kdybyste sehnala z druhé ruky, tak bude nadšená, jelikož se obecně jedná o nízko konstruované kočárky. Navíc tato značka si i po letech užívání drží kvalitu, takže bych se nebála opotřebení v rámci bazarového zakoupení.

Kdybyste se chtěla ještě na něco doptat, tak napište. 🙂

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz