Sportovní kočárek s velkým úložným prostorem do 12 kg - a velká nosnost potěší. Máte tip?

Zodpovězené
13. črc 2020

Dobrý den,

jsem velký kočárkomaniak a vyzkoušela jsem už ledacos. Momentálně mám doma kočárky TFK Joggster Trail 2, Baby Jogger City Mini GT a Inglesinu Espresso. Každý je fajn na něco.

Co bych ale asi potřebovala je sporťáček, který má opravdu velký úložný prostor, jelikož často tahám nějaké nakupy nebo dceři věci na hřiště (hračky, odrážedlo, ...). TFK je sice na toto docela dobré, ale tahat ho sebou jen kvůli košíku se mi nechce, jelikož není nejlehčí a jinak ho moc nevyužívám, nechodím na brusle ani běhat. 17mesíční dcera spí hlavně doma, ne v kočárku, venku převážně už ťape a jezdíme do terénu minimálně, takže ho asi prodám.

Tedy se ptám, nemáte nějaký tip na kočárek s váhou do 12 kg, pokud by byl lehčí, ještě lépe, ale s velkým košíkem + s velkou nosností?

Děkuji,
Nina

Ahoj!

Pokud je košík to, co potřebuješ aktuálně nejvíce, doporučím asi podívat se po něčem jako Joie Versatrax (ten košík je fakt top, a váha, i když je to kočárek s otočným sedadlem, je 11,7 kg (plus nosnost do 22 kg), čili i tento tvůj nárok splní ...

Joie Versatrax

Nuna Tavo má dost velký nákupní košík - a hlavně přístupný kvůli tvaru konstrukce...

Nuna Tavo

a potom i na Joie Mytrax Flex Signature bych se podívala - hlavně tam je třeba si vyzkoušet, zda Ti přístup vyhovuje, protože je košík velký, ale přístup přeci jen omezenější.

Joie Mytrax Flex

A z trošku jiného soudku - Cam Dinamico Convert stojí za to, co se nákupního košíku týká (ale nosnost je do 15 kg, i když jsem si jistá, že vám vydrží);

Cam Dinamico Convert

případně Peg Perego Booklet je zajímavý z tohoto hlediska.

Peg-Pérego Booklet

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.