Sportovní kočárek, tříkolka do 7 000 Kč. Dá se taková sehnat?

Zodpovězené
3. únor 2020

Pěkný den,

mám prosbu. Chtěla bych sportovní kočárek vhodný na vesnici a i občasné běhání, tak aby zvládal terén, ale byl i fajn do města. Asi by se mi líbila tříkolka 😊. Chtěla bych do něj dát max. 7 000 Kč.

Dá se nějaká taková sehnat a nebo vybírat v použitých?

Děkuji za odpověď.

Ahoj!

Sehnat tříkolku do 7 000 Kč - resp. sehnat jakýkoliv sportovní či jiný kočárek s omezeným rozpočtem - mně osobně přijde jako dobrý důvod zvážit dříve bazarovou nabídku. Pokud najdeš za dobrou cenu zachovalý Baby Jogger City Elite, Summit X3, některý z BOB kočárků od Britax-u, Mountain Buggy Terrain V3 a podobné kvalitní značky, bude to lepší, než levný nový - co se výdrže, jízdy i pohodlí tebe i děťátka týká. Takže to bych určitě doporučila více než nový, levný trojkolový sportovní kočárek.

Z nových - uf, méně než 7 000 Kč, aby i reálně vydržel běhání... Mooožná s kompromisy, Britax B-Motion 3...

Hauck Runner by asi také šel, ale tam to kvalitou i jízdními vlastnostmi je podstatně slabší...

Trochu dražší Joie Crosster je také zajímavá možnost, ale kromě o trochu vyšší ceny je popravdě i dost těžký (zejména do města).

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.