Stříška 2v1 kočárku G-Mini Grand. Jak ji vyměnit za jinou?

Zodpovězené
3. únor 2020

Dobrý den,

mám kombinovaný kočárek G-Mini Grand. Našla jsem nabídku, kde paní nabízí stříšku na kočárek, ráda bych vyměnila stávající stříšku za jinou, ale nevím, jak to udělat. Nenašla jsem ani na netu.

Poradíte, prosím?

Děkuji.

Ahoj!

Otázkou je, zda paní nabízí kompletní stříšku na G-Mini Grand

G-Mini Grand

nebo pouze textilii. Textilie totiž do rámu vsadit půjde náročněji - půjde to, jen tedy bude třeba vyvlíkat z rámu posouváním do stran, co vyžaduje trochu zručnosti, síly a taky trpělivosti. Pokud je to celá stříška i s rámem, tak se naklikává i vyklikává relativně jednoduše.

Případnou je i možnost optání se konkrétní prodávající, co prodává a jaký byl její postup na navlečení/zvlečení její stříšky. Každopádně, pokud tu stříšku prodává (v jakémkoliv stavu), po domluvě s ní by určitě nemělo být náročné - a jistě to půjde bez větších zmatků.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.