Do kdy jste použily skejt? Jde za G mini grand?

andza
1. dub 2019

Ahoj, prosim do kdy jste využívaly se starším dítětem skejt ke kočárku? Máte zkušenosti s nějakým ke G mini grand? Díky za info. Anna

andza
autor
1. dub 2019

Opravdu mi nikdo neporadi?😢

jirovapa
1. dub 2019

Ahoj, prodávají se univerzální skejty ke kočárku. Pokud by jste chtěla vyzkoušet, tak na prodejně, kde se tyto skejty prodávají s tím nemají většinou problém (já jsem s tím problém neměla). Nemám sice kočárek G mini, ale vím jaký myslíte 😉 . Přeji hodně štěstí.

betelgeuzz
1. dub 2019

Mám holky o 23 měsíců, skejt jsme používali asi rok. Pak šla starší do školky, takže většinu věcí jsem vyřídila, když byla ve školce a skejt jsme pak použili vyjímečně. Měla jsem skejt lascal, byl univerzální, pěkně široký a odpružený. Ale je to pár let, takže nevím, jestli už nejsou lepší, nebo jestli se vůbec ještě vyrábí.

jipe
1. dub 2019

děti jsou od sebe 2,5 roku a skejt jsme nikdy nepotřebovali

tarja1987
1. dub 2019

@andza kluci jsou od sebe 22 mesicu a skejt jsme nikdy nepouzivali...

andza
autor
1. dub 2019

No, me deti by meli byt o 2 a ctvrt. V září. Ale syn zatím vubec nechce sam chodit delší kousky. Pořád se vozí. Ale právě doufam, že by se to ještě mohlo zlepšit....

dzogobela
1. dub 2019

Mam od sebe deti 2 roky a 7 mesicu. Vzhledem k tomu, jsky je dcera "chodec" jsme skejt poridili a zatim vyuzivame. Treba k doktorce bychom sli tyden a na to nemam nervy 😀 mame lascal maxi board a je fajn.

andza
autor
1. dub 2019

Děkuji holky za postřehy. Asi bych ho raději pořídila, kdyžtak zase prodám no. Ještě kdyby se ozvla někdo zda jde za tento kočárek. Zdá se mi na to takový maličký. Ale zas jsem chtěla lehký na ježdění na nákupy, doktory atd..

tarja1987
1. dub 2019

@andza jj hodne zalezi na tom, jaky je dite chodec nebo jezdec.syn je bez kocarku od roku a tříčtvrte, vse vzdy bud usel nebo ujel na fb.takze nebyl problem se nekam dostat na čas...
Co zkusit nekde v prodejně, jestli by za Váš kocarek pasoval ten skejt?