Stříška Bugaboo. Dala by se dát na kočárek od značky Cybex?

Zodpovězené
16. lis 2020

Dobrý den,

mám dotaz - zda by šla stříška z Bugaboo na kočárek Cybex.

Ahoj!

Dobrá zpráva - ano, je to možné. Jasně, že ne na každý model značky Cybex, a taky ne stříška od každého modelu značky Bugaboo - ale na základní otočné modely od Cybex-u dokážeš připojit především stříšky od Bugaboo Donkey.

Bugaboo Donkey

Dej pozor, nebude stačit jenom stříška - potřebuješ si dokoupit taky úchyty a pruty od Donkey-ho (najdeš i na bgb stránce s náhradními díly, nebo je poptávej v prodejně této značky).

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.