Stupátko/skate na kočárek Jané Muum. Jaké bys poradila?

Zodpovězené
4. srp 2020

Ahoj,

prosím, poradíš mi, jaký skate/stupátko pro staršího sourozence ke kočárku Jané Muum?

Již jsem jedno (bazarové) koupila, ale nelze ho nasadit - nejspíš bude na starší model kočárku.

Moc děkuji za pomoc. 🙂

Ahoj!

K modelu Jané Muum

Jané Muum V1

Jané Muum V2

potřebuješ, tedy pokud mluvíme pouze o skejtíku originálním - od značky Jané - konkrétně model SURFER-5 MUUM (https://www.mravcek.eu/kategoria/kociky/prislus...).

Pokud ho nemůžeš sehnat, určitě se rozhlédni po stupátku univerzálním - konkrétně doporučím všeobecně dobře sedící značky Bumprider nebo Lascal Buggy Board.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.