TFK Dot 2, Baby Jogger City Mini Zip, nebo jaký jiný sportovní/golfový kočár pro velké dítě a i na rozbité chodníky?

Zodpovězené
10. črc 2020

Ahoj,

prosím, jaký bys doporučila kočárek, který by plně nahradil golfky (lehký a opravdu dobře skladný....), ale byl použitelný i na rozbité chodníky? Důležité je, že kočárek má být pro velké dítě a vyšší rodiče.

Líbí se nám BJ City Mini Zip, hlavně velkým košem, ale má moc malá kolečka. Projede i nějaký ten městský terén?

Na druhém místě je TFK Dot 2, který by mohl snad mít lepší jízdní vlastnosti, ale zase má menší koš a hodně specifický design.

Napadá Tě ještě jiná varianta?

Děkuji

Ahoj!

Vybrala si opravdu pěkně, oba tyto kompaktní kočárky jsou kvalitně udělané a jízdně velmi příjemné.

Baby Jogger City Mini Zip

je téměř ideální, ale jak říkáš, chceš to i na rozbité chodníky, což je v podstatě už 'terén'. Jako, zvládne to, kola jsou dostatečně kvalitní a jízdně super, ale jsou malé, což znamená, že jasné, že díru větší než jsou oni samy "nepřeletí", ale do ní padnou. Kočárek bude třeba nadzvednout. Znovu ale připomínám, že je to fakt dobrý kočárek a ani nadzvedávání není žádné strašné utrpení, a myslím, že byste to s ním zvládli, pokud ty díry nejsou fakt že obrovské a na každém kroku.

Pokud je to s chodníky ale fakt že špatné, TFK Dot 2

TFK Dot 2

mi absolutně dává smysl. Ano, design je specifický - podřízený i skládání a celkovému sportovnímu duchu značky - ale ten bych až tak neřešila, pravdu říci. Je to kvalitní a na svůj typ pevný a odolný kočárek. Za mě ano, stojí za to.

Pokud přece jen ještě něco navrhnout, zmíním Cybex Eezy S + 2.

Cybex Eezy S+²

Je to fakt malý, lehký kompaktní sporťák super i na dovolené, ale vybavený většími koly a celkově dostatečným prostorem i pro větší dítě. Opravdu na něj koukni, podařil se.

Všechny tyto kočárky jsou ale dobré, takže bych se vysloveně nebála ani jednoho. Vybírej srdcem, vysloveně špatně neuděláš. Držím palce, měj se 😉.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.