Baby jogger city mini versus golfky, doporučte

vashaa
30. led 2015

Už začínám pomalu přemýšlet, jaký koupím malému na léto kočárek. Máme ABC Design Viper 4S, ale ten ve sportovní úpravě váží skoro 17 kilo, takže přemýšlím o něčem lehčím. Kamarádka mi doporučila Baby jogger city mini, prý je s ním maximálně spokojená a nelituje jediné utracené koruny za něj. Na druhou stranu tento kočárek váží 8 kilo.
Nevím, jestli ho koupit nebo zvolit nějaké "pevnější" golfky. Je fakt, že bych chtěla něco stabilnějšího a z klasických golfek mám trochu strach.
Moc ocením vaše doporučení a zkušenosti.
Díky 🙂

ishtara
30. led 2015

@vashaa Ahojky, my máme baby jogger city mini čtyřkolku a jsme s ním maximálně spokojeni. Je lehký, krásně se ovládá, stabilní, pevná konstrukce a krásně se s ním jezdí a ještě se úžasně skládá. Máme ho už od miminka, kdy jsme dokoupili korbičku. A pak ho budeme mít i jako sporťák a golfky až do doby, kdy kočárek nebude už vůbec potřeba. Bydlíme na vesnici a abych se někam dostala, tak musím jezdit autem, takže oceňuji, jak krásně se skládá a je lehký. S golfkama jako takovými zkušenosti nemám, ale pořizovat žádné nebudu a Baby jogger doporučuju.

madormi
30. led 2015

@vashaa já ten bj doporučuji- je skladný a lehký jako golkfy,ale přitom nabízí komfort jako sportovní kočárek. myslím, že je to dobrá volba... měla jsem těch "golfových" víc - nunu, senzz, zapp a právě bj a u malého nejspší opět půjdu do bj

vashaa
autor
30. led 2015

@ishtara @madormi a jakou barvu toho BJ máte? Já se nemůžu pořád rozhodnout, jakou vezmu. Černá mi přijde na léto docela nepraktická. Nešpiní se moc ta látka kolem stupátka? Popřípadě dá se ten potah svléknout a vyprat?

madormi
30. led 2015

@vashaa měla jsem černou . na malého kupím opět černou nebo tu modrou... na údržu je ten matroš super, stačí utřít vlhkým hadříkem- je to takový jakože šusták či co, takže super, svleknou se dá( nikdy jsem nesvlékala), alekočár jde odstrojit tak, že zbyde jen konstrukce

madormi
30. led 2015

@vashaa jediné mínus co mě napdaá.jsou ty nožičky. to polohování/nepolohování

madormi
30. led 2015

@vashaa joo a já měla ten levnější- tu trojkolku - zdvojená kola a též dobrý, ted chci ale tu 4 kolku 🙂

donnald
30. led 2015

@vashaa my máme Bj city mini trojkolku a za nás nejlepší kočár 😀 . Můžu jen doporučit. Jediné co mě teď trochu vadí, je že má jen 3 kola a do sněhu to není to nejlepší. Ale zase jak dlouho budeme mít sníh, že 🙂 Jinak u těch nožiček jde jakoby vystrčit trochu ten polster, takže se nožičky nadzvednout, příp. jde dospod vložit třeba pláštěnu a drží to lépe. Jinak potah je celý sundávací a pratelný. My máme barvu purple-grey.

vashaa
autor
30. led 2015

@madormi a jak je na tom na nezpevněném povrchu? V létě plánujeme jet na Šumavu a do Tater ...

madormi
30. led 2015

@vashaa jezdili jsme s ním všude a nebyl problém. není to klasická rachtavá golfka právě

ishtara
30. led 2015

@vashaa Korbičku máme černou, ale ten sporťák máme kombinace Black/sand a je to takové neutrální a vypadá to dobře. Údržba je v pohodě, jak píše @madormi, stačí vlhký hadřík, nečistoty jdou dobře dolu. Já tu sportovní "korbičku" nebo jak to nazvat i úplně z konstrukce odepnula a vyprala v pračce. Vše bez problémů...

ishtara
30. led 2015

@vashaa bydlíme na vesnici, takže silnice a cesty nic moc, a jezdí se s tím dobře, i na lesní cestě, či v troše sněhu... a já s ním i běhám, i když city mini, není určen přímo na sport, ale běžím v pomalém tempu po silnici a v pohodě. Kolikrát mi přijde, že např. Praha jakože velkoměsto je na ježdění s kočárkem mnohem horší, než kdejaká polní či lesní cesta. Ty obrubníky, nájezdy, málo bezbariéroých vstupů a chodníky z kočičích hlav.. 😀

vashaa
autor
30. led 2015

A nevyšisuje se ta černá?
To je teďka takových krásných kombinací a já nevím, kterou ☹. Líbí se mi i ta světle hnědá, jen právě nevím, jestli se nebude špinit ...
http://www.baby.jogger.cz/5-kocarek-city-mini-b...

jika10
30. led 2015

Máme Baby jogger city mini 4 kolový místo golfek. Je lehký, lehce se skládá, je lehce ovladatelný a je i dostatečně velký pro větší dítko. Já si tento kočárek pořizovala právě kvůli nošení do schodů a ze schodů, když malá ještě nechodila. Byl rodíl tahat jí ve sporťáku, který váží 14kg a dítě dalších 10kg a nebo v baby joggeru. Až bude druhátko, plánuji k tomuto kočárku dokoupit korbičku a necháme si jej u babičky na vesnici, abych nemusela tahat našeho hartana

ishtara
30. led 2015

@vashaa já myslím, že nevyšisuje, ta látka mi přijde taková pořádná, kvalitní. Tak asi přeci jen na té světlé, půjde nějaká špína vidět, z bot nebo tak, ale lehce se to omyje. Ta látka je taková, že je jaky kdyby naimpregnovaná, že když prší, tak se to ani nevsakuje, tak si myslím, že ta špína se moc "nezažere" a půjde hezky dolů 🙂

vashaa
autor
30. led 2015

@ishtara @jika10 @madormi holky, díky moc za informace. Tak jste mne utvrdily v mém rozhodnutí si tento kočárek koupit. Už se na něj moc těším 🙂

madormi
30. led 2015

@donnald jj ja tam davala plastenku nebo deku a drzelo a mala v nem spala denne do 2,5 let

blahova_andrea
30. led 2015

já bych do něj klidně šla. však tento typ kočárků jsou právě pevnější golfky 😉 klasické golfky já teda vůbec neuznávám, takže jsem taky hledala kočár, který bude něco mezi golfkama a sporťákem a váha kolem 8kg je v této kategorii normální. furt je to skoro polovina váhy sporťáku. zas nepotřebuju mít šunty golfky, co váží 2kg a nedá se s nimi nic 😅

blahova_andrea
30. led 2015

@vashaa já mám teda jiný kočár, ale taky černý a žádný problém s ním v létě nebyl. nevybledl, špína na něm extrémně nedržela ani nebyla vidět, stačilo otřít nebo dát podložku

majajaja
Odpověď byla odstraněná
Zobraz