Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Thule Spring jako doplňkový městský sporťák k Thule Urban Glide 2 - jaký je? Po čem jiném se dívat?

Zodpovězené
26. srp 2020

Ahoj Eli,

mám kočárek Thule Urban Glide 2 a jsem s ním moc spokojená... Jak hluboká korba, tak teď sporťák. Do auta se vleze hezky a fakt nemá za mě ani jednu vadu... Teda jen jednu - tím, jak ho používám fakt každý den a dávám mu dost zabrat (denně minimálně 10 km v lese, běh) a do toho ho pořád skládám do auta a převažím (nákupy, k babičce, do města, chůvě taky denně ) - tak se samozřejmě opotřebovává... dost... Ráda bych mu ulehčila a aspoň na ty převozy, do města, na nákup bych pořídila druhý kočárek - lehký, skladný.

Dost mě zaujala novinka Thule Spring, ale nejsou na něj recenze...

Popřípadě po čem se mám ještě dívat?

Golfky nechci - malá má 11 měsíců...

Děkuji za radu.

Ahoj!

Pokud si velmi spokojená s Tvým Thule Urban Glide 2, Thule Spring by byl logická volba jako doplněk více do města. Je to hezký a šikovný kočárek, i když není nijak zásadně terénní, protože odpružení není tak měkké a kola tak velká. Za mě úplně ok, ale pokud říkáš, že s Urban Glide se Ti skládáním a převážením dost opotřebovává, já osobně bych možná poradila zkusit, i na poskytnout poradenství, jinou a tedy kvalitní značku a podobný model, Baby Jogger City Mini GT2. Opravdu je velmi dobrý, a dokonce v některých věcech dokáže až skoro nahradit Urban Glide, takže pokud i při nákupech budeš potřebovat nějaký terénní výkon, nebude Ti až tak chybět. Spring není vůbec špatný, ale ve stejné kategorii mi prostě City Mini GT2 přijde lepší. Spring má nad něj jedině to skládání, že se trochu zúží. Ale GT2 je skladný podle mě dost, a na časté skládání je skoro až stavěn.

Kromě toho, pokud by se Ti tento postup nezamlouval, bych pak poradila spíše jít do něčeho ještě menšího, pokud to má být jen na používání do auta, k babičce apod. - a to buď Baby Jogger City Mini Zip (zdá se být golfky, ale pohodlí a jízdní vlastnosti jsou opravdu super), nebo možná něco jako Cybex Eezy S + 2. Malá velikost po složení bude v doplňkové roli velké plus.


Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka

Více o mně na Youtube: kočárkuju / zpívám (koukni i Spotify), nebo Instagramu.