Thule Urban Glide. Jaký je rozdíl mezi modely z let 2019, 2020 a 2021?

Zodpovězené
10. bře 2021

Dobrý den,

jaký je prosím rozdíl mezi modely jednotlivých let 2019, 2020 a 2021?

Je to pouze v barvách nebo v jiných parametrech?

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

děkuji za Váš dotaz. 🙂

Konstrukčně, velikostně a tvarově jsou všechny modely naprosto totožné. Rozdíl je tedy v barvách - od roku 2018 do roku 2020 se vyráběly modely v barvách černé, šedé, červené a světle modré. Rokem 2021 skončil prodej barev červené a světle modré a místo nich jsou k dispozici barvy tmavě zelená a tmavě modrá (černá a šedá zůstaly beze změny).

Dalším rozdílem je skutečnost, že veškeré světle modré komponenty (na ovládaní brzdy atd.) už nejsou světle modré, ale byly nahrazeny šedou barvou.

A poslední změna je v uložení předního kola - umělá hmota byla nahrazena kovovým ložiskem.

Kdybyste měla ještě nějaké doplňující otázky, neváhejte se na mě obrátit. 🙂

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz