Tip na první kombinovaný kočárek, okolo 30 tis., skladný do města + menší terén/výlety. Joolz?

Zodpovězené
13. říj 2020

Ahoj,

vybírám svůj první kočárek a musím přiznat, že je výběr nekonečný 🙂.
Prosím o radu při výběru.

Hledám kočárek okolo 30 000 Kč. Ideálně skladný do kufru auta, vhodný do města, a aby zvládl i menší terén (jezdíme často na výlety). Ráda bych, aby byl otočný a třeba i dvojkombinace.

Pokoukávám po značce Joolz, která se mi moc líbí. Ale ráda si nechám doporučit i jiné.

Předem děkuji za odpověď.

Hezký den.
Karol

Ahoj!

Podle toho, co píšeš, mně tak úplně Joolz-y nesedí - alespoň ne jejich full-size modely. Day a Geo linie jsou totiž velmi neskladné a na výlety a převážení, pokud nemáte van, bych já (se sedanem s dost velkým kufrem) takový model nechtěla. Naopak, na procházení kolem domu s pěkným robustním kočárkem absolutně může být.

Podobným, ale lehčím a skladnějším modelem, který Ti poradím, by byl Gesslein FX4 Life. Ještě i design sedáku má podobný, ale opravdu je to model, co se už, jako novinka, posunul a je praktičtější.

Gesslein FX4 Life

Dále bych doporučila Jané Kawai

Jané Kawai

nebo Jané Muum, i když druhý jmenovaný je jízdně ještě zajímavější, ale designem asi méně.

Jané Muum V2

Od Joolz-u zase spíše doporučím menší Hub, na převážení a nakládání do auta je mnohem praktičtější.

Joolz Hub

A zajímavou zmínkou by mohl být i Recaro Celona.

Recaro Celona

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.