Trojkolka, nafukovací kola, do města, na brusle. Který bude nejlepší?

Zodpovězené
21. říj 2019

Ahojky,

jsem ve 22. tt. a mám problém vybrat kočárek. Vím, že to má byt trojkolka, nafukovací kola (vpředu otočné), vhodný do města i na brusle. Našla jsem tyto a potřebuji poradit, který bude nejlepší.

Thule Urban Glide 2
X-Lander X-Run
Britax Romer BOB Revolution Pro

Děkuji 😉

Ahoj!

X-Lander X-Run přední kolo otočné nemá, a proto bude dost náročné využívat jej i v každodenním životě.

X-Lander X-Run

Jednoznačně lepšími budou Thule Urban Glide 2 či BOB Revolution Pro, přičemž nejlépe vhodný od narození je jednoznačně Thule, kompatibilní s velmi pohodlnou korbičkou. Z tvého výběru proto doporučím Urban Glide, celkem jednoznačně. Jinak, je to výborný kočárek, i když trochu dlouhý, což je při bruslení ale jednoznačná výhoda.

Thule Urban Glide 2

BOB Revolution PRO

Pokud by si chtěla ještě nějakou inspiraci, určitě bych podívala i na mé favority - Baby Jogger Summit X3, Mountain Buggy Terrain V3 nebo Casualplay LOOPi Running sice s neotočnou nápravou, ale využitelný i v běžných situacích díky jiným možným nápravám - například ve verzi Allroad.

Baby Jogger Summit X3

Mountain Buggy Terrain V3

Casualplay LOOPi Running

Casualplay LOOPi Allroad

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.