Tutis Uno 3+ versus Roan Bass Next. Který z nich si vybrat?

Zodpovězené
21. zář 2022

Dobrý den,

čekáme první vytoužené miminko a asi semnou už cloumají hormony, nemohu se rozhodnout. Za prvé tomu moc nerozumím, a za druhé chtěla bych pro miminko komfort, proto bych chtěla radu odborníka. Nikdo mi totiž v obchodě nedokázal říct pro a proti.

Líbí se nám dva typy kočárků, máme slabost pro Tutis uno3+ (barva risso) a Roan Bass Next (barva beige anebo sand shade).

Bydlíme ve městě, jezdili bychom převážně spíše po silnici, chodníku. Budeme mít miminko začátkem prosince. Zajímá mě, zda cenový rozdíl kočárků má odůvodnění, nebo zda má Tutis mnohem více co nabídnout. Zatím jsem našla neutrální nebo negativní recenze, tak úplně nevím co si myslet.

Děkuji

Ahoj,

nedávno jsem na velmi podobné otázky odpověděla.

Přečti si mé odpovědi, ve kterých najdeš odpověď na Tvé otázky. Zároveň pomohou při rozhodování a inspirují Tě:

Nejprostornějším, nejskladnějším a zároveň nejlehčím modelem je jednoznačně Tutis Uno3+.

Cenu ovlivňuje různé faktory, jako jsou:

  • zda se kočárek ještě vyrábí u výrobce nebo jej mají prodejny a e-shopy v doprodeji,
  • oblíbenost barvy zvedá cenu modelu,
  • popularita značky také ovlivňuje cenu.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka