V čem se liší kočárek Hauck Uptown od Petite&Mars Easy?

Zodpovězené
17. čer 2022

Ahoj,

chci se zeptat na tyto dva modely kočárků.
Hauck Uptown nebo Petite&Mars Easy.
S Petite už zkušenosti mám a teď mi padl do oka Hauck.

Jsou tyto dva modely podobné?

V čem se liší a který je lepší?

Děkuji

Ahoj,

podle fotky nemyslíš Petite&Mars Easy, ale Petite&Mars Street+ RWS.

Jedná se víceméně o podobné kočárky, ale o něco více bych doporučila Petite&Mars Street+ RWS. Má větší rozměry sezení i ložné plochy, je skladnější a navíc se k němu dají dokoupit nafukovací kola, pokud budeš vyrážet na procházky i do terénu. Hauck Uptown zase nabídne modernější design. Hmotností i jízdními vlastnostmi jsou na tom podobně, takže ani jeden nebude špatnou volbou.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie