Valco Baby Snap 4 Sport Trend. Liší se nějak výška zádové opěrky u edice 2020, 2021 nebo starších modelů?

Zodpovězené
19. únor 2022

Zdravím,

chtěla bych se zeptat, zda se nějak liší výška zádové opěrky u kočárku modelu Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade?

Myslím třeba edice 2020, 2021 a starší modely. Budu teď kupovat z druhé ruky starší model a nevím, jak vysokou bude mít zádovou opěrku.

Děkuji za odpověď.

Ahoj,

kočárky by měly mít stejné rozměry, ani jejich hmotnost se nezměnila. Zádová opěrka tak bude mít 48 cm (+- 2 cm, záleží jak kdo měří), a to u všech modelů Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade. Šířka sezení je pak 34 cm.

Koukni i k nám do bazaru, třeba Tě tam některý zaujme.

Kdybys měla ještě nějaký dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie