Valco Snap Ultra + korba + skejt. Existuje (dostupná) kombinace? Vejde se starší dítě na stupátko?

Zodpovězené
9. čer 2020

Ahoj,

mam sporťák Valco Snap Ultra. S příchodem druhého dítěte zvažuji dokoupení korbičky a stupátka/prkna.

Dají se najít obě věci kompatibilně a tak, aby se tam starší dítě vešlo?

Nikde na netu jsem nenašla fotku a obavám se, jaký prostor zůstane pro staršího, jelikož madlo kočárku se nedá polohovat.

Děkuji za radu.

Ahoj!

Na Valco Snap Ultra aktuálně v těchto končinách hodně hluboká korba není k dostání. Nějak to přesunuli na Valco Snap Ultra Trend, což je ale jiná korbička, jiná kompatibilita.

Valco Baby Snap Ultra

Valco Baby Snap 4 Ultra Trend

Takže pro hlubokou korbičku bych se asi jen ohlédla po bazarové nabídce nebo zvážila po jiném - např. čistě hlubokém kočárku (podvozek Cam Dinamico Up + dokoupení korby např. je fajn dočasný nápad, a ta vanička je opravdu pohodlná a prostorná). Nebo tedy, jak říkám, bazárek.

Cam Dinamico Up

Pokud i tak dostaneš hlubokou korbičku Snap Ultra, skejtík teoreticky připojit půjde, ale místa tam, jak se i obáváš, hodně nebude. Děťátko bude buď velmi šikmo dozadu, nebo by mělo sedět na nějakém sedáčku (viz. foto), což Ti ale extrémně ubere z místa pro chůzi Celkově to ale bude dost nepohodlné, a proto spíše doporučím boční Buggypod, ale ani to není, co se zátěže kočárku a konstrukce týče, ideální řešení. Ovladatelnost se změní, a i takový lehký, extra zatížený kočárek Ti dříve odejde, rozhrká se, nebo uvolní. Spíše bych asi na začátek přece jen zvážila jiný model, pokud je stupínek pro sourozence podmínkou.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.