Vhodný kočárek. Jaký sportovní kočárek byste mi doporučila?

Zodpovězené
22. srp 2021

Dobrý den,

chtěla bych Vás poprosit o doporučení sportovního kočárku pro dcerku. Pořád to studuji a nemůžu najít ten správný...

  • potřebovala bych kočárek, který je skladný včetně sedačky, aby šel do kufru auta
  • aby stříška zastřešila co nejvíce proti sluníčku
  • aby zvládl polní a lesní cesty a bylo to pro dcerku pohodlné
  • otočná sedačka
  • polohovatelná zádička a nožky
  • nastavitelná výška rukojeti (s manželem máme přes 180 cm)

Mockrát děkuji.

KS

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Vzhledem k té otočné sedačce bych Vám doporučila kočárek Cavoe Axo. Splňuje vše, co jste napsala. Je to opravdu velmi pohodlný a příjemný kočárek, skladný a snadno ovladatelný i v horším terénu.

Pokud byste netrvala na otočné sedačce, tak naprosto dokonalý kočárek by byl Joie Mytrax Flex - s tím byste byla stoprocentně spokojená ve všechn ohledech. ❤️ Zkuste popřemýšlet, jestli je pro Vás to otočení velkým kritériem.

Napište kdykoliv, pokud byste se chtěla na cokoliv dalšího doptat. 🙂

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz