Výběr prostorného, lehčího sportovního kočárku s lehkým skládáním (na dovču), ne moc drahého. Jaký?

Zodpovězené
16. led 2020

Dobrý den,

máme syna, 18 m., ale je dost veliký, už má skoro 90 cm. Sháním kočárek převážně na dovolenou letadlem.
Chtěla bych, aby byl pohodlný, prostorný a dlouhý pro syna, měl co nejdelší stříšku, spojenou rukojeť, aby se dal lehce složit a byl složený jako 1 ks. Nechci golfáče, s nimi se mi špatně jezdí. Kdyby byla přehazovací rukojeť, tak to by byl bonus.

Existuje vůbec něco takového? 🙄 A cena co nejnižší 😉

Koukala jsem na......
Britax B-Motion 4 Plus, Petite&Mars Street, Valco Snap 4, Quatro Monza.

Nebo byste doporučila něčí úplně jiného?

Moc Vám děkuji a omlouvám se za své výmysly 😊.

Ahoj!

Pokud jde o kopu prostoru, Britax B-Motion 4 Plus je určitě velmi vhodná volba. Ten vám vydrží i do čtyř let.

Britax B-Motion 4 Plus

Z Valco kočárků bych spíše pak doporučila Snap 4 Trend Tailormade, ale to je dražší - no i prostornější - model.

Valco Baby Snap 4 Trend

Petite&Mars Street určitě ujde také, ale není nijak zásadně do terénu.

Petite&Mars Street

Já osobně nedoporučuji přehazovací rukojeť - je to zbytečná přítěž, což zvýší váhu i zhorší kompaktnost skládání a v protisměru se takové, zejména levnější sportovní kočárky, fakt špatně ovládají.
Pokud mám ještě něco doporučit, podívej se také na ABC Design Okini nebo Gesslein S4 Air, třeba i bazarový model.

ABC Design Okini

Gesslein S4 Air+

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.