Vyplatí se mi koupit sourozenecký kočárek, nebo nám stačí už jen stupínek?

Zodpovězené
18. zář 2023

Ahoj,

potřebovala bych radu. V prosinci se nám má narodit dcerka. Jednu už máme, v té době bude mít 1,5 roku. Chodí od roku, ale kočárek potřebujeme na přesuny, do obchodu, procházky.

Mám koupit sourozenecký kočárek?

Přemýšlím nad Bugaboo Donkey 5 Duo, neboť většinu času budu na ně sama.

Nebo je vhodnější koupit stupínek se sedákem?

Děkuji

Ahoj,

pokud nyní využíváš kočárek na denní bázi a bude tomu tak i po narození dcerky, tak se Ti jeho koupě určitě vyplatí. I když to nebude dlouhé využití, tak pak připojíš skejt (když na to bude starší dcerka připravena).

Bugaboo Donkey 5 patří mezi nejoblíbenější sourozenecké kočárky, přičemž se zároveň dá používat i pro jedno dítě. Je určen pro rodiče, kteří se pohybují jak po městském povrchu, tak i po nerovných cestách vesnice a zároveň chtějí kvalitní kočárek s originálním designem. Potahy hluboké vaničky a sporťáku se navlékají na společný rám, což šetří místo při uskladnění právě nepoužívané nástavby. Sportovní sezení je korýtkové, což je pro tuto značku typické. Stejně tak originální design s velkým množstvím barevných potahů a příslušenství.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka