Co mi pomůže na bolestivé bradavky?

Zodpovězené
13. říj 2021

Dobrý den,

dcerka má 11 měsíců a prochází mi spánkovou regresí. Je zvyklá usínat jen na prsu. Zatímco usne, tak to trvá i hodinu a já po hodině necítím bradavky. Mám je celé bolavé. Natírám ředěným Citrovitalem a lanolinem.

Co by mi mohlo ještě pomoci?

Děkuji

Dobrý den,

můžete lanolin (Purelan), dále např. hydrogelové náplasti nebo např. stříbrné kloboučky, dále např. kokosový olej. Citrovital je určen proti kvasinkové infekci - svědění pálení, řezání na bradavkách i mezi kojením, zde si nejsem jistá, zda to je Váš problém. Pokud ano, lanolin naopak nepoužívejte.

Držím palce.

Přeji Vám krásný den.
Radka Jakubová