Desinfekce. Mohly výpary přejít do mléka?

Zodpovězené
4. zář 2023

Dobrý den,

vím, že mám nebo bych měla uklízet octem a chystám se na něj přejít, ale mám ročního syna a musela jsem umýt skříň desinfekcí. I když jsem větrala, tak jsem se toho nadýchala a pak mi asi 20 min nebylo moc dobře (bolest hlavy). Desinfikovala jsem asi 3 metry od syna, ale za zavřenými dveřmi. Otevřené okno bylo jak v jeho místnosti, tak v místnosti, kde byla desinfikována skříň.

Mohly škodlivé látky přejít do mléka?

A i když jsem desinfekci necítila v pokoji syna, mohly tam dojít výpary?

Děkuji

Dobrý den,

opravdu si nemusíte dělat starosti, šlo jen o drobnou nevolnost. V rámci dýchacího aparátu se případné nečistoty a toxické látky jistě rychle vyprchaly. Tělo je chytré a s potenciální hrozbou si dokáže téměř vždy poradit.

Přeji krásné kojení.

Přeji Vám krásný den.
Radka Jakubová