Nemůže uškodit miminku savo v těhotenství?

janulkar99
21. kvě 2017

Maminky chci se zeptat dnes jsem dezinfikovala vanu a sprchac savem proti plisni uz jsem musela. Mela jsem roucku pres oblicej ale stejne jsem to citila vetram celay den v celem dome i pri dezinfekci jsem vetrala ale porad to tu je citit asi 4hodky jsem dezinfikovala prootze jsem to musela necht pusobit okono jsem mela v koupelce otevrene i dvere takze jsem tam nebyla zvrena. Jsem 29tyden.
Porad to tu ale citim nemohla jsem uskodit nejak malemu

mollyweasley
21. kvě 2017

@janulkar99 A kdyby ano, co s tím teď uděláte?
Jestli máte nějaké pochybnosti, vygooglete si číslo na pohotovostní toxikologii. Možná číslo najdete i na obale toho Sava.

gnozka
21. kvě 2017

Ja takhle normálně uklízela v tehotenstvi . Taky jsem to občas vystříkala a ani jsem nemela roušku . Asi to neni úplne to nejlépsi ale dcera je v poradku . Pokud jste vetrala a mela roušku myslim ze pro jednou je to v pohode . Ale pro klid si treba zitra zavolejte k Dr .

janulkar99
autor
21. kvě 2017

@gnozka za celou dobu jsem se savem nedelala ale ted uz jsem ale musela a pohyby cítím uplne krasne

gnozka
21. kvě 2017

Buďte v pohode . Vsak jste ho nevypila🙂 ja takhle taky musela vystrikavat pokoj kde se nam dělala plíseň v baráku .

luj89
21. kvě 2017

@janulkar99 Ja bych pri pochybnostech poradila to resit predem a ne az potom... Co byste delala, kdybychom tu napsali, ze to miminku vadi?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru