11.tt a koupel 🍀. Mohla by uškodit?

n_ikola
30. lis 2020

Ahojte holky 🤰
chtěla jsem se zeptat na Vaše rady, zkušenosti (samozřejmě jsem si na internetu informace nečetla...ale jsou to jen teoretické rady) .
Myslíte si, ze v 11 týdnu těhotenství by koupel ve vane mohla uškodit miminku, popřípadě jak jste to měly Vy? Vanu zbožnuji a ráda se vyhřívám, zvlášť v tomhle počasí 🤩

Děkuji 🙃

lv
30. lis 2020

Nemá se koupat v příliš horké vodě, normální vana neškodí

agneska7
30. lis 2020

Jak už je psáno výše nemá se koupat v moc horké vodě ,,,,, ale já jsem si horkou koupel normálně dávala a že si dávám opravdu horkou vodu

leniczka23
30. lis 2020

Říká se to o horké ale já třeba v horké ležela naložená obě těhotenství non-stop 🤣🤣

pepickovapavlinka
30. lis 2020

Já se koupala normálně a vždy bylo vše v pořádku

michaela1990xx
30. lis 2020

Ja se celých 9 měsíců koupala a to v horké vodě 🙃

veruuu_kubesovic
30. lis 2020

Já se obě těhotenství koupala v horké vodě, miluju se nahřát 😉

malenka3
1. pro 2020

Miluju horkou koupel. U druhé dcery jsem měla ultra horkou koupel a den na to masáž bederní páteře a hýždí 🤦‍♀️ den na to sem zjistila, že jsem v tom. Nic se nestalo, ale neznamená to, že to je bezpečné. Omezila jsem teplotu vody celé těhotenství a to tak, že už pára z koupelny zmizela za hodinu a ne za tři 🤣na manžela to bylo pořád dost horký 😄

malinkaelinka
5. pro 2020

Já si naopak dávám koupel s kousky ledu 😂😂😂

gruyerre
5. pro 2020

@n_ikola jestli se bojíš, tak si napusť jenom do 37°C, to určitě nemůže uškodit. Já miluju hodně horkou vanu, ale v prvním trimestru jsem si napouštěla chladnější, kolem těch 37🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru