Je šance po 3 měsících přestávky znovu kojit?

Zodpovězené
21. čer 2019

Dobrý den,

mám prosbu a dotaz.

Již 3 měsíce nekojím, byl problém. Syn má nyní 5 měsíců. Myslíte, že je šance se znovu rozkojit? Nebo už máme prostě smůlu? Malý se točí k prsu, že by chtěll a mě to mrzí, že nekojíme.

Děkuji moc!

Dobrý den,

za zkoušku nic nedáte. Nelze asi čekat, že to půjde hned bez dokrmu, ale pokud má miminko zájem, rozhodně bych to zkusila.

Pokud bude miminko ochotné se přisát, velmi doporučuji začít podávat dokrm pomocí cévky. Návod najdete na www.infookojeni.net

Držím palce.

Přeji Vám krásný den.
Radka Jakubová