Kojím 2měsíční dceru a mám hodně mléka, tak ho dávám 3leté dceři. Je to v pořádku?

Zodpovězené
9. říj 2019

Dobrý den,

kojím 2měsíční dceru. Když mám nadbytek mléka, tak ho odsaji a dávám 3leté dceři. Ta ho vypije. Nechci ho mrazit, protože ani prvorozená dcerka mražené nechtěla.
Je to v pořádku?

Děkuji za odpověď.

Dobrý den, ano je to naprosto v pořádku MM je nenahraditelná tekutina plná prospěšných látek. Starší dceři nejen že neublíží, ale naopak - takový "doplněk stravy" v běžné maloobchodní síti nesežete 🙂.

Přeji Vám krásný den.
Radka Jakubová