Neublížím kojené dceři, když si dám skleničku alhoholu nebo piva?

Zodpovězené
24. lis 2018

Dobrý den,

dneska jsme měli návštěvu a já měla takovou chuť dát si pivko, jak jsem tak na ostatní mlsně koukala 🙂 Na internetu jsem se dočetla, že si skleničku dát můžu, ale musím si to nějak rozplánovat. Jenže já i když malou nakojím, tak kolikrát si vzpomene třeba za hodinku znovu a musím ji zase nakojit. :(

Neublížím jí nějak, když si skleničku dopřeju? 🙄

Děkuji Vám.

Dobrý den.

Sklenka piva či 2dcl vína nijak nevadí. Vzhledem k tomu, že se doporučuje kojit na požádání, tak nelze konzumaci alkoholu příliš plánovat. Do MM se alkohol dostává v podobné míře, jako do krve. Odsávání nedoporučuji. I MM s obsahem nějakého množství promile je pro Vaše miminko nejkvalitnější zdroj živin.

Přeji Vám krásný den.
Radka Jakubová