Proč mám bolavé prso?

Zodpovězené
13. zář 2021

Dobrý den,

dcerka má 11 měsíců a kojím ji na požádání. Během dne cca každou hodinu a v noci fungujeme tak, že spíme spolu. Večer usne na prsu a já usnu také. Když se v noci vzbudí, potáhne si a spí dál.

Asi před týdnem jsme měly divné noci. Vzbudila se i 10x a chtěla být přicucnutá nonstop. No a od té doby mě hrozně bolí prso. Když se přisaje, a i když saje, tak jako kdyby mě tam někdo jehlami píchal. Prioritně jí dávám druhé prso. Bolavé prso se snažím dát alespoň jednou za 3 hodiny.

O jaký problém může jít?

Co mi pomůže?

Děkuji

Dobrý den,

může jít o nějaké pohmoždění, je to opravdu velmi těžko určit. Pokud je bolest silná a nepolevuje, určitě se obraťte na gynekologa.

Držím palce.

Přeji Vám krásný den.
Radka Jakubová