Holčička nebo chlapeček?

Zodpovězené
26. led 2022

Dobrý den,

na prvotrimestrálním ultrazvuku mi pan doktor neřekl pohlaví, ale já upřímně ani nevěděla, že to tak brzy určit lze, a tak jsem se ani neptala.
Jelikož jsem ale nedočkavá do další kontroly (5 týdnů), chtěla bych se zaptat, zda je to z této fotky možné určit či nikoliv.

Moc děkuji za Váš názor. 🙂

Dobrý den,

podle fotky, kterou přikládátem to vypadá na 90 % na holčičku, ale určitě ještě nic nekupujte, nemalujte, apod. a vyčkejte na ultrazvukovou kontrola v 20. týdnu k potvrzení, protože ať to vypadá v prvním trimestru jakkoli jasně, příroda občas přesto později překvapí... 🙂

Přeji Vám hezký den,

MUDr. Martin Hynek

gynekolog-porodník, klinický genetik
www.gynfem.cz
www.cfm.gynpor.cz