Vysoké NK buňky a doplňky stravy na zvýšení imunity. Můžu je užívat?

Zodpovězené
23. říj 2020

Dobrý den,

při opakovaných odběrech mi zjistili vysoké NK buňky (22,7) - budou mi je snižovat kortikoidy a zapomněla jsem se dr. zeptat, jestli i teď můžu, jako každý rok na zimu, brát vitamíny na posílení imunity.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

děkuji za Váš dotaz. Ano, potravinové doplňky na posílení imunity užívat můžete, vždy je dobré se v lékárně poradit, zda daný doplněk lze brát i v těhotenství.

Přeji Vám hezký den,

MUDr. Martin Hynek

gynekolog-porodník, klinický genetik
www.gynfem.cz
www.cfm.gynpor.cz