Doplnění k otázce "Špinění čerstvou krví mimo menstruaci". Co to může znamenat?

Zodpovězené
8. pro 2020

Dobrý den, pane doktore,

předně děkuji za odpověď viz. https://www.modrykonik.cz/ask-an-expert/poradna...

Chci se jen zeptat, krvácení, respektive špinění již ustalo, vlastně hned ten den, co jsem Vám napsala, takže trvalo dva dny. Včera dle bolestí proběhla ovulace, jiné potíže nemám.

Myslíte si, že mám raději tedy i přesto, že už je vše v pořádku, podstoupit vyšetření, nebo by stačilo pouze, pokud by se to opakovalo?

Nemám totiž gynekologa ve svém městě a momentálně ani hlídání pro děti, tak abychom necestovali zbytečně, nicméně samozřejmě nechci nic podcenit.

Moc děkuji ještě jednou za odpověď.

Dobrý den,

rozhodnutí, zda jít či nejít na vyšetření, je pouze na vás.
Nemohu ho učinit já přes internet.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz