Kojení a výtok. Je to normální?

Zodpovězené
19. zář 2020

Dobrý den,

zkoušela jsem tady najít odpověď na svou otázku, ale marně. Tak tedy píšu. Mám 15měsíční miminko, které stále kojím. Přes den, jak si řekne a i v noci. Poslední cca 2 měsíce se u mě začal objevovat výtok. Hlavně po ránu je ho nejvíc. Je jakoby vodový, ale trošku hustší než voda. Nezapáchá, nic mě nesvědí. Jen mě občas bolí podbřišek.

Je to normální?

Může to být třeba příprava na menstruaci?

Od porodu jsem ještě nemenstruovala.

Děkuji za informaci a Váš čas.
Jana

Dobrý den,

objeví-li se výtok, doporučuji návštěvu gynekologa.
Jen vyšetření odliší, zda se jedná o problém, který je nutno léčit.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz