Jak vypadá normální těhotenský výtok ?

zuzanaa23
17. říj 2017

Zdravím všechny,
prosím těhulky, máte v těhu výtok ? Jak vypadá a kolik toho je ? Já od začátku mám docela dost zvýšený výtok, je takový spíš do žluta, někdy žluto-bílý, je někdy tekutý, někdy maličko hustší, ale nesvědí me, nezapáchá to. Prostě to nic nedělá. Jsem 30 tt. Tak se ptám, jestli to je v těhu normální, protože jsem četla, že v těhotenství výtok bývá zvýšený. Musím mít stále intimky. Moc Děkuju za odpovědi.

barbarra
17. říj 2017

Myslím, že je to normální. Ale nejlepší bude se zeptat svého doktora.

linee
17. říj 2017

@zuzanaa23 ja tohle mela,trpela jsem vele tehu na vytoky,ale dr.mi na to davala macmiror.

raduna78
17. říj 2017

Vcera mi doktorka rekla, ze zdrave tehotenstvi je vlhké tehotenstvi. ale pro jistotu udelala ster.

lansi83
17. říj 2017

Ahoj, já mela taky výtok skoro celé těhotenství, takový žlutavý. Doktorka na gynde mi na to dala několikrát různé vaginální tablety, ale nic pořádně nepomohlo. Na ryzikovce mi dělali i nějaký rozbor toho výtoku, ale už si nepamatuju, jestli tam něco našly. Rodila jsem ve 36+2 císařem, tak to na malého nemělo žádný vliv. Poté co skončily očistky se už ten výtok neobjevil. Zajdi na gyndu, ať ti udělá ster na rozbor. Pa 🙂

vanea
17. říj 2017

Podle toho co píšeš je to normální, měla jsem to taky tak =) zpozornět bys měla pokud by změnil barvu z té žluto bílé - tj kdyby byl do zelena nebo do hněda a s krví

zuzanaa23
autor
17. říj 2017

Já to na gyndě řeším už od začátku, nejdriv me davali nejake globule na kvasinky či co, nic nepomohlo... Pak se udělal stěr a dala mi Macmirror 500. No ale žádná změna se nekonala ani po tom. A prý když to nic neděla tak je to v pořádku, tak snad to bude dobrý, říkám si, že kdyby to bylo něco blbého, tak by mě to přeci svědilo nebo něco. ale stejně mám malinko strach, jestli to je normální., tak se raději ptám tady, jestli jste to některá taky tak měla 🙂

kubuska
17. říj 2017

Ja nsem 30.tt a cele tehotenstvi mam intimky i u dvou predtim jsem to tak mela. Obcas toho zeme vytece tolik ze uz jsem se lekla ze jsem se bud pocurala a nebo mi praskla voda :D stery mam v poradku takze to je proste v poradku.

monik111
17. říj 2017

Jj,toto je uplne normalni. Mam to cele tehu. A ted ke konci to jeste horsi😠
Pokud te nijak nepali,nesvedi nebo nezapacha,tak je to o.k.
Uzivej tehu🍀

zuzanaa23
autor
18. říj 2017

Dekuji vsem ! 🙂