Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  linee
  22. únor 2019    Čtené 1921x

  Recenze na panenku Baby Born starší bratríček

  Dcerka je nadšena z Baby Born panenek. První jsme kupovali, když byly dcerce dva roky. Manžel si myslel, že to nebude mít dlouhé trvání. Překvapivě se stala panenka, kluk, pojmenovaná "Anička" dalším členem naší domácnosti a musí být přítomna u všech důležitých událostí jako jsou svátky, narozeniny, výlety, návštěva lékaře, dovolená a pod.

  Letos byly dcerce tři roky a v letáku se jí zalíbil Baby Born bratríček a přes dva měsíce o něm jenom básní a vykládá Aničce, jak přibude do rodiny další kluk. Když začala vykládat téměř na potkání, že táta chodí do práce, aby vydělal peníze na "panenu klučíka", manžel se rozhodl sám jí ho pořídit. Navíc byla na něj akce🙂 Dcerka zatím neví, že už je doma.

  Pokud máte děti také nadšence Baby Born panenek a nebo zvažujete batříčka (nebo sestřičku) najdete dole menší srovnání klasické Baby Born panenky a bratříčka:

  1. VELIKOST

  Panenky by měly být přibližně stejně velké, dokonce by mělo sedět oblečení z Baby Born panenky na bratříčka a opačně. Možná to dělají vlasy nebo neskrčené nohy, ale přijde mi, že bratříček je o něco vyšší (má delší nohy).

  2. CO UMÍ

  Je ohybný v kolínkách a umí sám stát (to stání chce ale vychytat správnou polohu a těžiště. Já na to ale nepřišla a panenka mi pořád padá. Díky ohybným kolenům umí různě sedět (na rozdíl od klasické Baby Born).

  Umí pít a ronit slzičky.

  Může se koupat.

  3. ROZDÍLY

  Bratříček má krásné a husté vlásky, které jdou česat. Hřebínek je v balení.

  Nemrká. Má ale dlouhé řasy.

  Je to velký bráška, čili už nepotřebuje pleny (a nemá dole dírky na vyprázdňování). 

  Umí pít (skvělá lahvička s brčkem je v balení).

  Vyprázdňuje se buď slzami nebo má vzadu šroubovací otvor.

  Nemá mačkací pupík.

  SHRNUTÍ:

  Krásná panenka, určitě doporučuji. Pokud mají holčičky rádi česání, doporučuji spíše sestřičku s vláskami (dcerka ale chtěla klučíka).  Je to ale větší bráška, pokud chcete mít doma mimino se vším všudy, doporučuji spíše klasické panenky Baby Born, které umí čúrat a kakat. Každopádně opět povedená panenka od Zapf Creation.