Lenzetto před KET. Je dávka dostačující na růst sliznice?

Zodpovězené
26. bře 2020

Dobrý den,

jsem po neúspěšném ET - DIVF kvůli POF, v 32 letech. 11.1. aplikován Decapeptyl Depot, od 21.1. Estrofem 3x2mg, 11.DC endometrium 12mm, od 5.2. Utrogestan 4-0-4, vklad 22. DC endometrium 13mm, ET neúspěšný. V přípravě na KET doporučený od 2. DC pouze jeden vstřik Lenzetta 1,53mg / dávka.

Chci se zeptat....Je tato dávka dostačující na růst sliznice? Nebude nízka?

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

jedná se o obvyklou dávku. Jestli bude dostačující se projeví až při ověření růstu sliznice ultrazvukem.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz