Norethisteron Zentiva. Neublíží mi to ještě víc?

Zodpovězené
22. kvě 2020

Dobrý den,

prosím Vás, můj gynekolog mi předepsal na nepravidelnou menstruaci Norethisteron Zentiva, mám brát od 17 dne 10 dní. Mám i cystu, která u mě je asi od ledna a nepraskla. Neví se to přesně, protože jsem u něj od toho ledna nebyla. Jen je stejně velká a na stejném místě 25 mm. Moc mu nedůvěřuji a slyšela jsem o těchto tabletách, že jsou na zastavení krvácení a na oddálení MS. Takže teď nevím, zda do toho jít nebo ne. Bojím se, aby mi to neublížilo ještě víc. A snažíme se o miminko.

Děkuji

Dobrý den,

postup Vašeho lékaře je správný a zcela obvyklý.
Plánujete-li těhotenství déle než 1 rok, doporučuji zvážit návštěvu centra asistované reprodukce.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz