Poplatky u gynekologa. Lze někde zjistit, co se v roce 2020 musí nově platit?

Zodpovězené
6. lis 2020

Dobrý den,

lze prosím někde zjistit více informací o tom, co se nyní v roce 2020 musí nově platit u gynekologa?

Můj pan doktor chce na příští návštěvě ve 36. týdnu zaplatit 1 000 Kč za následující CTG monitory, že je to údajně novinka a platí to všechny těhotné svým doktorům. U prvního těhotenství mi toto proplácela pojišťovna a monitory mi dělal sotva dva.

Ráda bych si to jen ověřila.

Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den,

péčí o těhotné ženy se nevěnuji, nemohu Vám tedy dát odpověď.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz