Snažíme se o miminko. Čím to ještě podpořit? Je ještě brzy to probrat s gynekologem?

Zodpovězené
19. srp 2020

Dobrý den,

již půl roku se s manželem snažíme o miminko. Jedno už máme, to se povedlo hned, je to už 7 let. Nikdy jsem nebrala antikoncepci a cyklus mám pravidelný 27-29 dní. Pohlavní styk máme od 10. DC do 17. DC vždy obden. Bohužel se stále nedaří. Dva měsíce jsem zkoušela ovu testy, ty mi krásně vyšly pozitivní a taky nic. Je pravda, že jsem dvakrát měla na těhotenském testu slabší druhou čárku, testovala jsem cca 3 dny před menstruací, a ta bohužel vždy v termínu dorazila.

Manžel bere měsíc Folandrol a já dva měsíce Nosifol forte + měsíc drmek a stále nic.

Čím to mohu ještě podpořit, aby se konečně zadařilo?

Mám to probrat se svým gynekologem, nebo je ještě brzy?

Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den,

v případě snahy o druhé početí více než 6 měsíců, doporučuji určitě již probrat s gynekologem.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz