Kdy dělat těhotenský test?

dudlik226
23. kvě 2018

Ahojky, už cca 1 - 2 měsíce neberu antikoncepci. Pohlavní styk byl 11.5. myslíte že by se to už mohlo ukázat na těhotenském testu nebo mám ještě počkat? 🙏😕🙂

martinato1989
23. kvě 2018

Mne to test ukázal po 14 dnech, dřív jsem to nezkousela, nečekala jsem ze jsem těhotná... ale někomu to ukáže docela brzy.

dudlik226
autor
23. kvě 2018

@martinato1989 Všera testováno a nic asi... Počkám třeba do pátku nebo do neděle a uvidim...

barca9715
23. kvě 2018

Dobrý den jsem tu nová s partnerem se snažíme 5 měsíců o miminko a chci se zeptat jestli na testu něco vidíte? Já a dvě známe tam vidíme slabého ducha nejsme blázni? Test jsem si dělala z důvodů: v noci nespavost,přes den únava,ráno nevolnost(ne zvracení) tvrdší břicho ,časté chození na malou ,jednou hlad jednou vůbec a velká žízeň. Menstruaci mám mít až za dva týdny moc děkuji za odpovědi a přeji všem hezký den

lachtanice86
23. kvě 2018

@barca9715 ms za dva týdny? To by teď někdy měla být spíš ovulace

barca9715
23. kvě 2018

@lachtanice86 ovulaci jsem už měla test je udělaný dnes ráno a co se týče minulé ms tak byla úplně jiná než měsíce předtím

michaela_2
23. kvě 2018

@barca9715 možná je to tím focením, ale já tedy nevidím vůbec nic ☹ doufám ale kvůli tobě, že TO tam je a za dva týdny sem dáš pořádné čárky 🙂)

barca9715
23. kvě 2018

@michaela_2 děkuji snad ano

martinato1989
23. kvě 2018

@barca9715 pomáhá použit při foceni filt negativ, je to lip vidět.

priefi
23. kvě 2018

@dudlik226 testuj nejdrive az v den vynechani a jeste lepe pozdeji. Nebud nedockava, protoze pokud se nezadari, budes vic zklamana a budes si vytvaret postupne blok. Testem tehotentvi neuspisis 😊

priefi
23. kvě 2018

@barca9715 duch tam je, ale bacha na zklamani, kdyby prisla ms, ne vzdy totiz je vajicko dobre uchycene a s ms odejde. Budu drzet pesti 😊

barca9715
23. kvě 2018

@priefi ano vím že je brzy a zklamáním jsem si už prošla takže bych to nějak nebrala a děkuji

sabule1995
25. kvě 2018

Ahoj holky chtela jsem se s vami poradit, minuly mesic jsem vysadila antikoncepci posledni ms skoncila 3.5, do tehle doby jsme se s pritelem snazili o miminko, minuly tyden jsem dokonce pocitovala nevolno, a unavu. Delala jsem si dva testy a na obouch byla velmi slaboucka carecka, skoro neviditelna, ale dnes jsem zacala spinit, myslim ze to MS neni jelikoz je to nahnedle a slabounke, je to znat jen na toaletnim papiru. Je mozne ze cekam miminko? Nebo ne? Diky za rady 🙂

lachtanice86
25. kvě 2018

@sabule1995 jak to máme vědět? Kdy máš termín ms?

sabule1995
Autor odpověď smazal
Zobraz
sabule1995
Autor odpověď smazal
Zobraz
sabule1995
25. kvě 2018

@lachtanice86 termin ms mam cca 23-36.5 ale to co mam ted rozhodne neni moje klasicka ms, cervena tam neni vubec

sabule1995
25. kvě 2018

@sabule1995 pardon 23-26.5

lachtanice86
25. kvě 2018

@sabule1995 takže už máš zpoždění? Tak počkej dva dny a udělej další test pokud nepřijde ms

sabule1995
25. kvě 2018

@lachtanice86 spozdeni asi mam ale desi me to spineni, jinak dekuji 🙂

lachtanice86
25. kvě 2018

@sabule1995 asi takhle ti to řeknu. S tím spinenim teď nikdo nic neudělá.

sabule1995
25. kvě 2018

@lachtanice86 to je mi jasny hele

priefi
26. kvě 2018

@sabule1995 napisu to asi takto, muze se jednat o zbytkovou krev diky zahnizdeni, nektere zeny maji i kdyz jsou tehu slabou zbytkovou ms. Pak dalsi moznost, cesty ted jsou hodne prokrvene a muze dojit k prasknuti zilky a spineni je na ceste. Pak se muze jednat o neprosperujici tehu, takue nejakou dobu bys spinila a pak by prisla cistici ms. Pokud se jedna o prosperujici tehu, hodne pij a pouzivej vitamin c. U gynekologa davaji tbl.nejcasteji az kdyz se neco ukaze na utz, driv zridka. Poprve, kdyz jsem spinila, tak v 6+0 na utz nesel prcek videt a nic jsem nedostala, za dva dny prisla cistici ms a ted jsem zase spinila, ale v 6+0 na utz uz mimi bylo i se srdickem, dostala jsem ascorutin (myslim, ze je i volne prodejny, muzes zkusit) a gynprodyl (progesteron, ktery se dava vaginalne, ale asi bude na recept, nevim). Ale tbl.bych to jeste neresila. Jez listovku a jak jsem spala vys, hodne pij a jez vit.c. Zaroven se ted vyhybej pro jistotu mate, petrzeli, libecku, fenyklu, ginkobilobe a dalsim bylinam, ktere zpusobuji pohyb delozni steny nebo prokrveni. Preji hodne stesti a dej vedet, jak jsi dopadla 😊 A jeste takova informacni vsuvka, i vysazeni HA dela v tele hormonalni bouri a ms muze vypadat jinak nez obvykle. Dokonce u nekterych zen se nejakou dobu nedostavi vubec, muze byt nepravidelna, nez se telo s tim srovna 😉

sabule1995
Autor odpověď smazal
Zobraz
sabule1995
26. kvě 2018

@priefi moc dekuji za rady, dnes mi spineni skoncilo 🙂 na tabletky se prozatim vyprdnu 🙂 necham tomu volny prubeh prece jenom je to prvni mesic co se snazime, testik rozhodne udelam a dam vedet 🙂 zkusim pockat aspon tyden pokud to vydrzim :D

kristyn.g
26. kvě 2018

@sabule1995 držím palce 🙂

sabule1995
26. kvě 2018

@kristyn.g dekuji 🙂)

eiram7
30. kvě 2018

@sabule1995 tak cooo? Jak to dopadlo? Taky teď čekám, zda dorazi ms a pročítám pripady ostatních 😀 hrozna nemoc tohle 😅

sabule1995
31. kvě 2018

@eiram7 ahojky heled ms zatim nedorazila test jsem si delala naposled 25 tak vaham jestli uz zitra zkusim :D nejradeji bych delala test kazdy den :D tak preji brzke // 🙂) zitra udelam a dam vedet 🙂 jen doufam ze uz tam neco bude :D

eiram7
31. kvě 2018

@sabule1995 jeee to jsem zvědavá teda. Zítra už by mohl byt vidět nějaký progres. Udělej testik a ozvi se pak 😀 drzim pesti, at to klapne! ☺️
Ja mam ještě 6dnu do ms, ale dělám si naděje. Včera mi klesla bazalka, odpo růžový hlen a pichani v podbrisku... tiše doufám, ze to bylo zahnizdeni, ptz dnes už je teplota zase vysoko

sabule1995
31. kvě 2018

@eiram7 tak jsem nakonec do rana nevydrzela :D a stale j to stejne slaba sotva viditelna carka tak nevim :/ zkusim jeste za par dnu 🙂)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru