Těhotenství - porod po operaci inkontinence TVT páskou. Je těhotenství možné?

Zodpovězené
21. lis 2019

Dobrý den,

mám 11 letou dceru a před 3 lety jsem byla na operaci a byla mi voperována TVT páska proti inkontinenci, proto se chci zeptat.

V případě těhotenství, je porod tedy pak automaticky císařským řezem? Nebo jestli vůbec je těhotenství možné?

Děkuji za odpověď, Kačka.

Dobrý den,

po rekonstrukčních operacích pánevního dna se doporučuje, z důvodu nenarušení efektu operace proti inkontinenci, vést porod plánovaným císařským řezem.

S pozdravem

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz