UNASYN antibiotika. Zavádí se nebo užívá ústy?

Zodpovězené
23. čer 2020

Dobrý den, pane doktore,

obracím se na Vás s dotazem ohledně antibiotik Unasyn. Doktor mi je předepsal v 33. týdnu pro nález bílkoviny v moči (zánět) a řekl zavádět do pochvy 1tb po 12 hodinách. Zcela jistě se zavádí tam?

V příbalovém letáku jsem našla pouze ústní podání. Nejsem si jistá, jestli jsem ho pochopila po telefonu dobře a nyní je můj doktor na dovolené, tak se mu nemůžu dovolat.

Děkuji za radu.

Dobrý den,

zavádění ATB Unasynu do pochvy, v souvislosti s močovým zánětem, mi nesedí.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz