3 úzké autosedačky 9-36 kg. Poradíte, prosím?

Zodpovězené
26. kvě 2020

Dobrý den,

prosím o radu ohledně autosedaček. Máme Fiat Freemont, momentálně dvě vajíčka Maxi-Cosi na ISOFIX základnách po stranách a uprostřed Britax King 9-18 kg.

Teď musíme přejít na větší autosedačky, ale narazili jsme na problém, že se nám tam autosedačky nevejdou. Původně jsme chtěli Britax ponechat (dceři jsou 2 roky, váží 13 kg) a na strany koupit úzké Zopa Triton na ISOFIX, ale bohužel se nevejdou s Britaxkou. Musíme tedy změnit všechny 3 autosedačky a ráda bych rovnou kategorii 9-36 kg, úzké a bez isofixu.

Poradíte, prosím?

Moc děkuji.

Dobrý den,

v podobných případech se nám velmi osvědčila sedačka Klippan Triofix Recline, Klippan Triofix Comfort, nebo Klippan Triofix Maxi. Je konstrukčně poměrně úzká a přitom překvapivě prostorná. Navíc nabízí desetiletou životnost, velkou variabilitu při instalaci a díky kovovému rámu i maximální bezpečnost. V případě instalace tří sedaček bych ale v každém případě doporučil přijet na prodejnu a vše pečlivě vyzkoušet přímo ve Vašem autě.

Přejeme Vám krásný den,
Radek Čos a tým
www.centrumautosedacek.cz