Adaptéry Cybex vajíčko a kočárek Jané Crosswalk. Jaké adaptéry potřebuji?

Zodpovězené
20. bře 2023

Dobrý den,

jaký adaptér potřebuji, když chci vajíčko Cybex Aton Basic nasadit na kočárek Jané crosswalk 2016?

Děkuji

Dobrý den,

adaptéry je třeba poptávat u výrobce nebo prodejce kočárku.

Ta část adaptéru, která se "nacvakne" na podvozek musí pasovat do podvozku, a proto je výrobci kočárků vyrábí vždy přímo k tomu danému podvozku.

Druhá část, do které se zacvakne autosedačka, je u většiny kvalitních autosedaček stejná (má označení "Maxi-Cosi").
Do těchto adaptérů pasují vajíčka: Axkid, Klippan, BeSafe, Cybex, Maxi-Cosi, Recaro, Nuna, Joie ...

Poptejte tedy u nějakého prodejce nebo výrobce kočárků Jané.

S pozdravem

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz