Autosedačka 9-25 pro 10měsíční dítě do Škoda Roomster. Jakou byste doporučil?

Zodpovězené
8. led 2021

Hezký večer,

již několik dnů sedím u výběru další autosedačky a uvítám radu.
Máme škodu Roomster, kde již máme Britax Kidfix pro prostředního syna (4,5 roku). Když pojedeme celá rodina, tak vzadu sedává i nejstarší dítě, to již bez sedačky (12 let, 155 cm a 45 kg). A teď řeším sedačku pro našeho nejmenšího 10měsíčního, který z vajíčka vyrůstá.

Co bych ráda:

  • váhové rozpětí asi 9-25 nebo 9-36, i když to už je asi hodně? Ale fajn by bylo, aby se děti v sedačkách vystřídaly a nemusela tak řešit další, přeci jen to není nejlevnější záležitost
  • isofix
  • nejlépe otočná
  • cena extra nerozhoduje

Díky moc za radu!

Dobrý den,

jak jsem již doporučil - určitě by bylo dobré vyzkoušet více variant, protože Roomster je pro pětičlennou rodinu poměrně malý. Zásadní bude místo v oblasti ramenou v různých variantách.

Přejeme Vám krásný den,
Radek Čos a tým
www.centrumautosedacek.cz